Czy karaoke sprawdza się na weselu?

Czy karaoke sprawdza się na weselu?

Udane wesele to nie tylko wyjątkowa sala czy dobre menu, to również szereg atrakcji, które zostały przygotowane dla gości weselnych. Jeszcze kilka lat temu podstawą była muzyka i zabawy oczepinowe. Dzisiaj na gości może czekać wypuszczanie gołębi, pokaz sztuki barmańskiej, a nawet konkurs karaoke – w szczególności ostatnia forma staje się powoli nieodłącznym elementem wesela.

 

 

Karaoke podczas wesela

Wesele to czas, w którym każdy gość powinien bawić się dobrze. Nic zatem dziwnego, że państwo młodzi, starają się uatrakcyjnić i uprzyjemnić chwile swoim gościom. Coraz więcej osób decyduje się na przeprowadzanie karaoke – czy rzeczywiście taka atrakcja sprawdzi się na weselu?
Aktualnie karaoke w swojej ofercie posiada praktycznie każdy DJ na wesele, a do swojej oferty wprowadzają je także zespoły weselne. Koszt przeprowadzenia takiej zabawy zależy od danego DJ’a czy zespołu, ale bardzo często zorganizowanie karaoke wliczone jest w cenę. Atrakcja może mieć charakter zabawy lub konkursu, w drugim przypadku należy przygotować nagrodę dla zwycięzcy. Karaoke można przeprowadzić w każdym momencie wesela – część par decyduje się na zorganizowanie tej atrakcji podczas oczepin lub tuż przed nimi.

Samo przeprowadzenie karaoke na weselu zależy od możliwości DJ’a czy zespołu – w najprostszej wersji karaoke to kilka podkładów muzycznych i teksty wydrukowane na kartkach papieru. W bardziej profesjonalnej wersji karaoke przeprowadzane jest przy użyciu projektora, który wyświetla bieżący tekst.

Śpiewać każdy może!

Karaoke to atrakcja, w której każdy gość weselny może wykazać się swoimi mniejszymi lub większymi zdolnościami wokalnymi. W karaoke chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, bez stresu i rywalizacji, która mogłaby zepsuć atmosferę na weselu. Kluczowej roli nie odgrywają także umiejętności gości, bo tak naprawdę śpiewać każdy może. Karaoke z pewnością urozmaici każde wesele, bo sprzyja ono integracji gości oraz sprawia, że atmosfera jest przyjemniejsza.

W błędzie są osoby, które myślą, że tego typu rozrywka zarezerwowana jest tylko dla osób młodych. Dobierając odpowiednią playlistę piosenek, para młoda może spodziewać się, że do zabawy włączą się osoby w różnym wieku. Przy karaoke najlepiej postawić na znane polskie i zagraniczne hity.

Karaoke na weselu to z pewnością rozrywka, która przypadnie gościom do gustu. Zabawa czy konkurs sprawdzą się przy niewielkich jak i dużych weselach. Kluczem do sukcesu są odpowiednie piosenki, które może wybrać para młoda sama lub z pomocą DJ’a.

ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA INNYCH ARTYKUŁÓW

MIN.

DEKORACJA ŚWIATŁEM I SPECJALNE EFEKTY NA WESELU !

DJ WODZIREJ NA WESELE – DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA JEGO USŁUGI

PRZY JAKIEJ MUZYCE LUBIMY SIĘ BAWIĆ NA WESELU?

JAK WYBRAĆ DOBRY ZESPÓŁ LUB DJ’A NA WESELE?

Pozdrawiam!

DJ MW Maciej Wilkanowski