Dekoracja Światłem i specjalne efekty na weselu !

Dla wielu osób, które chcą wynająć dj’a na wesele pierwszym argumentem jest oszczędność. A należy pamiętać, że dj weselny to także ciekawa oprawa uroczystości. W zależności od danej osoby, firmy, które zajmują się muzyczną oprawą różnego rodzaju imprez i wydarzeń, mogą zaoferować naprawdę ciekawe efekty i sprawić, że wesele będzie miało niebanalny klimat.

 

 

Dekoracja światłami LED

To co oferuję swoim klientom jako dj na wesele, jest oprawa światłami LED. Jeśli nie wiesz, jak wyczarować na sali weselnej klimat jak z bajki, to punktowe lampy LED w jednym z wybranych kolorów rozwiążą sprawę. Lampy LED każde wnętrze potrafią zmienić nie do poznania. Jeśli więc sala balowa pozostawia wiele do życzenia pod względem wizualnym – zapraszam do obejrzenia galerii, w której zobaczycie, jak użycie lamp przekształca wnętrze. Lampy LED można także użyć na świeżym powietrzu, na przykład do podświetlenia budynków lub zieleni – to idealne rozwiązanie dla par, które przyjęcie weselne wyprawiają na świeżym powietrzu,

 

 

Pierwszy taniec w powodzi mgły

Odpowiednią oprawę warto nadać zwłaszcza pierwszemu tańcowi. Dla wielu par młodych jest to moment wielkiego stresu, gdyż uważa się, że tak, jak wypadnie pierwszy taniec, tak wypadnie całe małżeństwo. Nic więc dziwnego, że nowożeńcom zależy, by chwila ta była wyjątkowa, a oprawa niezwykła. Ja sam proponuję klientom na ten moment wytwornice pary. Biała mgła, w zależności od oświetlenia sali (bo często moment pierwszego tańca przypada na chwilę, gdy jest jeszcze jasno), może być przecinana na przykład klimatycznymi światłami. Sprawi to, że para młoda znajdzie się przez chwilę w świecie niczym z bajki. Przyznam, że zawsze taki efekt robi wrażenie na gościach i tańcowi młodej pary towarzyszą wtedy zachwycone westchnienia weselnych gości. Oczywiście, zależy jeszcze, jaki kawałek para wybrała na pierwszy taniec, lecz przy romantycznej balladzie taka oprawa może dać naprawdę niezwykły efekt.

 

Sztuczne ognie to także element oprawy!

Inną, dość popularną atrakcją weselną, mającą zwykle miejsce między oczepinami a podawaniem tortu, są pokazy sztucznych ogni. To także moment, który robi duże wrażenie na gościach, zwłaszcza jeśli pokaz jest dobrze zaplanowany i przemyślany.

 

Warto rozważyć formę, jaką na przybrać oprawa świetlna wesela w momencie, gdy planuje się także oprawę muzyczną. Ze swojej strony chętnie odpowiem na wszelkie pytania i doradzę możliwe rozwiązania. Zapraszam do kontaktu mailowego.

 

ZAPRASZAM DO PRZECZYTANIA INNYCH ARTYKUŁÓW

MIN.

OCZEPINY WESELNE

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

PRZY JAKIEJ MUZYCE LUBIMY SIĘ BAWIĆ NA WESELU?

JAK WYBRAĆ DOBRY ZESPÓŁ LUB DJ’A NA WESELE?

Pozdrawiam!

DJ MW Maciej Wilkanowski